|
MOUZ
— BB Team
14 May 13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Virtus.pro
— FALCONS
14 May 17:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Team Spirit
— Aurora
15 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Heroic
— MIBR
15 May 15:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Fluxo
— Hype
18:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Sharks
— W7M
18:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Team Sampi
— Nexus Gaming
12:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Zero Tenacity
— EYEBALLERS
15:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Permitta
— 1WIN
18:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Sangal
— DMS
14 May 09:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
ALTERNATE aTTaX
— Endpoint
14 May 12:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
B8
— Verdant
14 May 15:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
SinnerS
— Passion UA
14 May 18:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
DMS
— Heimo Esports
13:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
VP.Prodigy
— WOPA
16:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Team Secret
— LEON
19:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
sAw
— Aurora
16 May 10:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Eternal Fire
— PARIVISION
16 May 13:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
ENCE
— Fnatic
17 May 13:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Gaimin Gladiators
— GamerLegion
17 May 16:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
paiN Gaming
— AMKAL
18 May 16:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Team Liquid
— OG
18 May 19:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Astralis
— BIG
19 May 19:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
MIBR
— BB Team
20 May 10:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
EVOPLAY
— ALTERNATE aTTaX
17:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
mYinsanity
— Sissi State Punks
20:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Astralis Talent
— Sashi Academy
19:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Copenhagen Wolves
— Sashi Esport
19:00
|
|||||||||||||||||
|
|
XI
— Copenhagen Wolves
20:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Case Esports
— W7M
15 May 22:00
|
|||||||||||||||||
|
|
Corinthians
— BESTIA
15 May 23:15
|
|||||||||||||||||
|
|
BESTIA
— Dusty Roots
16 May 00:30
|
|||||||||||||||||
|
|
W7M
— Corinthians
16 May 00:30
|
|||||||||||||||||
|
|
Galorys
— inSanitY
16 May 01:45
|
|||||||||||||||||
|
|
Solid
— Case Esports
16 May 01:45
|
|||||||||||||||||
|
|
mouz NXT
— B8
14 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Alliance
— TBA.ECF
14 May 14:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Sashi Esport
— Endpoint
15 May 11:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
BLEED
— Gaimin Gladiators
15 May 14:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Verdant
— TBA.ECF
11:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Johnny Speeds
— Unity
14:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Preasy Esport
— Zero Tenacity
14 May 11:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Galorys
— Yawara
19:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Case Esports
— Hype E-Sports
21:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
ODDIK
— KRU
14 May 19:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Solid
— FURIA Academy
14 May 21:30
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Space
— EYEBALLERS
14 May 19:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
Imperial
— KRU
16:00
|
|||||||||||||||||||||
|
|
9z
— inSanitY
19:00
|
|||||||||||||||||||||
|