Poland. III Liga |
|
Pogon Szczecin II
— Swit Skolwin
16:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
KS Wiazownica
— Czarni Polaniec
18:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Unia Skierniewice
— Pelikan Lowicz
18:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Cartusia Kartuzy
— Gedania Gdansk
27 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Concordia Elblag
— Swit Nowy Dwor Mazowiecki
27 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Legia Warszawa II
— Pogon Grodzisk
27 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Odra Bytom Odrzanski
— Lechia Zielona Gora
27 Apr 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
LKS Goczalkowice Zdroj
— Stilon Gorzow Wielkopolski
27 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Unia Swarzedz
— Notec Czarnkow
27 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Warta Gorzow Wielkopolski
— Rakow Czestochowa II
27 Apr 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Jagiellonia Bialystok II
— Warta Sieradz
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pogon Nowe Skalmierzyce
— Vineta Wolin
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Unia Solec Kujawski
— Elana Torun
27 Apr 13:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Blekitni Stargard
— Sokol Kleczew
27 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Garbarnia Krakow
— Wislanie Jaskowice
27 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gornik Polkowice
— Kluczbork
27 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
LZS Starowice
— Karkonosze Jelenia Gora
27 Apr 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski
— Podhale Nowy Targ
27 Apr 14:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Flota Swinoujscie
— KTS-K Luzino
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Legionovia
— Wikielec
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Mlawianka Mlawa
— Lechia Tomaszow Mazowiecki
27 Apr 15:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Chelmianka
— Karpaty Krosno
27 Apr 15:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Avia Swidnik
— Star Starachowice
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Bron Radom
— Pilica Bialobrzegi
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
GKS Belchatow
— Victoria Sulejowek
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Gwarek Tarnowskie Gory
— Slask Wroclaw II
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Orleta Radzyn Podlaski
— Swidniczanka Swidnik
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Unia Tarnow
— Wieczysta Krakow
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Unia Turza Slaska
— Rekord Bielsko-Biala
27 Apr 16:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Biala Podlaska
— Siarka Tarnobrzeg
27 Apr 18:57
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|